דוחות לדוגמא

הדוחות הינם חלק מהותי ממתן השירות שלנו במרבית המקרים. דוחות אלו מפרטים את מהות הבדיקה, צורת העבודה, פרטים אודות הבודקים והמבקרים, הממצאים אשר עלו מהבדיקה, עלויות ומסקנות. הדוח נדרש להיות כתוב בצורה מפורשת וחד משמעית ובין הייתר קביל בבית משפט.
השאר פרטים לחזרה

דוח בדק בית - לדירה חדשה מקבלן

דוח בדק בית לדירה חדשה מקבלן לאחר מסירה ראשונית, בדוק זה ניתן לראות ליקויים מרובים אשר באחריות הקבלן לתקנן. כמו כן, גם במידה והלקוח יבחר לא תקן ו/או לדרוש תיקון בגין ליקויים אלו, שמורה ללקוח הזכות לדרוש זאת בשנה הראשונה לאחר המסירה מושג שלא פעם קרוי "שנת בדק".

דוח בדק בית - לדירה יד שניה

דוח בדק בית לדירה יד שניה לפני רכישה. מדובר בדוח המעיד על ליקויים בטיחותיים ובריאותיים. ברצון הלקוח במקרה זה לבחון את מצב הנכס במסגרת תמ"א

ליקויי ריצוף

דוח בדק בית - לשטחים משותפים

דוח בדק בית לשטחים משותפים. במסגרת שנת בדק במגיע גם לבניין מגורים. ברצון הדיירים לפנות לקבלן על מנת שיתקן את הליקויים. ניתן לראות שמרבית הליקויים הינם עוד מזמן בניית הבניין ולא נזקים חדשים.

דוח איתור נזילות - לפרויקט מגורים

דוח איתור נזילות לבניין מגורים אשר בו נמצאו ממצאים אודות מקור הנזילה, מיפוי אזורי רטיבות והסבר מעמיק לזרימת המים. בדוח זה ניתן לראות שימוש באמצעים כגון מצלמות תרמיות וגלאיי לחות.

דוח איתור נזילות - לנכס יד שניה

דוח איתור נזילות לנכס מסוג בית כנסת אשר בו התגלו נזקי מים חמורים. בדוח זה ניתן לראות בדיקות שונות בכל רחבי הנכס וסקירה אודות גומרי הרטיבות לרבות מים המגיעים מנכסים סמוכים ואף מהרחוב הראשי.

דוח ביקורת מבנה - לבית עסק

דוח ביקורת מבנה לעסק בשלבי שיפוץ אשר בו נמצאו ליקויים מהותיים בעבודת הקבלן. בנוסף, בדוח זה מפורטים בין היתר התקינה והעלויות לטיפול בליקויים.

זקוקים לשירות? נשמח לסייע לכם! צרו קשר או השאירו פרטים.