חברת הומטר - בדק בית המלצות

לפניכם ביקורות, סיקורים והמלצות על חברת הומטר ברחבי הרשת כפי שהם ישירות מהאתרים עצמם. כמחפשים בדק בית המלצות, אנחנו יודעים בדיוק מה אתם מחפשים שכן בדק בית או כל בדיקה אחרת הפכו לשלב הכרחי שרק מקצוענים מוסמכים לבצע.

המלצות מגוגל

המלצות מבעלי מקצועי

שם: יעל ברמן

תפקיד: אדריכלית נוף

חברה: מרכז הבית הישראלי

המלצה: "היום עבודת הקבלנים רשלנית יותר מבעבר, רק לאחר קבלת הדוח מהומטר הבנו כמה ליקויים היו יכולים להיות בנכס, אני שמחה על שיתוף הפעולה המלא והיחס, תודה הומטר."


שם: יניב שריקי

תפקיד: אחראי אזור דרום ובודק מוסמך

חברה: איזוטסט – Izotest

המלצה: "שנים שאני עובד בתחום הבדיקות ,בדיקות קרקע ועבודה למול מעבדות, כשיש בעיה אמתית אני יודע שאפשר לפנות להומטר, גם כגיבוי וגם כשאני נתקל בבעיה מוזרה, ממליץ"


שם: שמואל סמגזה 

תפקיד: מנהל ובעלים

חברה: מרכז הבית

המלצה: "כחברת תיווך, אנחנו כל הזמן נתקלים בליקויים, ברוב המקרים זה לא ענייננו אך לפעמים הדבר משבש לנו עסקאות, לכן אני נוהג להפנות קונים פוטנציאלים להומטר לטובת בדק בית מקיף, הם אף פעם לא אכזבו אותי גם אם העסקאות לא יוצאות לפועל עקב הממצאים"


שם: ירון מלכה

תפקיד: מרצה חשמל ופיזיקה

חברה: מכללת הנגב

המלצה: "כמרצה רוב החומר הלימודי שלי הינו תאורתי, לכן, כדי לעשות בנצ'מרק של תאוריה מול מציאות אני נעזר בהומטר. תודה."

ומה אם המלצות בשבילכם להמשך הדרך?

אנשים רבים מחפשים באינטרנט "בדק בית המלצות" או "המלצות לבדק בית". לא רק חשוב לבדוק על החברה או במקרה שלנו על הומטר את ההמלצות והביקורות על אופן התפקוד. יש ביכולתנו לתת המלצות בנושא בדק בית ללקוחותינו וישנם לא מעט טיפים שתוכלו לקבל ממקצוענים ומומחים בתחום ומרוכשי דירות שהזמינו בדק בית עם רכישת דירה. הנה כמה מהם:

לבקש את הבדיקה המקיפה ביותר

בדק בית מחולק למספק בדיקות, כשניתן לבקש בדיקה ספציפית או בדיקה מקיפה. ההמלצה הבסיסית ביותר שנוכל לתת במסגרת בדק בית המלצות היא להזמין את הבדיקה המקיפה ביותר. אז הבודק יעבור על הדירה כולה ויבדוק האם הבניה נעשתה על פי חוקי הבניה, יבצע בדיקת רטיבות ויגלה רטיבות נסתרת ואף יצביע על מקורה וסיבתה ואיך ניתן לתקן את הליקוי, בדיקת קרינה, חשמל ועוד.

לא להילחץ כי מתקרב תאריך קבלת המפתח מהקבלן

רוכשי דירות רבים נלחצים לקראת תאריך קבלת המפתח מהקבלן ובוחרים בחברת בדק הבית הראשונה אליה פנו בגלל לחץ. אנו ממליצים לא להילחץ. עשו סקר, קראו היטב מי עומד מאחורי אותה חברת בדק בית.
כמו בתחום הבניה והשיפוצים, גם בתחום ביקורת מבנים יש לצערנו חברות לא מקצועיות. הדבר הוא קריטי לבטיחות ולאיכות החיים שלכם. בחרו רק חברה מקצועית.

המלצות בביצוע בדק בית

גם בחברה מקצועית - בררו מה ניסיונו של מבצע הבדיקה

גם בחברה מקצועית ורצינית ישנם מספר בודקים. גם אם כולם מהנדסי בניין, עדיין יש מנוסים יותר או פחות, יש המנוסים יותר בבתים פרטיים לעומת אלה המנוסים יותר בבניינים משותפים. בדקו מיהו המהנדס שעומד לבצע אצלכם את הבדיקה, ומהו ניסיונו בבתים בסגנון הבית שלכם.

בבניין משותף - להתאחד מספר דיירים ביחד

כאשר מדובר על בניין משותף, המלצות רבות שמתקבלות במסגרת בדק בית המלצות קוראות לדיירים להתאחד יחד ולהזמין בדק בית משותף. במסגרת בדיקה זו תבדוק החברה לא רק דירה אחת או אחרת אלא פרמטרים לבדיקה באזורים המשותפים כמו חדר המדרגות. בבדיקה משותפת יש לכם יותר כוח מול הקבלן לדרוש שיבצע תיקונים מתאימים לליקויים שנמצאו ולדרוש גם הורדת מחיר הנכס.

להכין לבדיקה את כל המסמכים הרלוונטים

על מנת לבדוק דברים מסוימים כמו האם ישנן חריגות בניה בנכס למשל, יצטרך המהנדס הבודק אישורים ומסמכים שונים. בררו עוד לפני הבדיקה מהם המסמכים הנדרשים ודאגו להכין אותם כדי שהבדיקה תהיה יסודית ומקיפה.

דאגו להבין את תוצאות הבדיקה

תוצאות בדק בית הן מסמך קביל בבית משפט במידה ותהיה עילה לתביעת קבלן. תפיקו את המירב מחוות הדעת ההנדסית כאשר תבינו היטב את משמעות הכתוב בה. בקשו מהמהנדס להסביר את משמעות הדברים הכתובים בחוות הדעת ואל תוותרו על הבנת סעיפים, מסעיפים מרכזיים ועד סעיפים קטנים יותר.

לנו בחברת הומטר יש המלצות רבות מלקוחות מרוצים שלנו במשך השנים, הניסיון, המקצועיות וההיסטוריה מתחומים כבדים הרבה יותר כגון עבודות עפר, ביצוע ביקורת לרשויות ומוסדות ופיקוח בניה, הפכו אותנו לבודקים מעולים ועם הזמן למובילים בתחום בדק הבית – מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות שירותינו.