בדק בית במרכז

בעבר, במיוחד כשהיה מדובר על דירה חדשה שנרכשה ישירות מהקבלן, בדק בית במרכז נחשב לפעולה שרק המחמירים והקפדנים ביותר היו דואגים לבצע. היום, כבר לא עולה על הדעת לוותר על בדק בית מקיף.

ליקויי בניה רבים מתגלים מאוחר מדי

בעקבות ירידה שחלה בשנים האחרונות ברווח של הקבלנים, ישנו ניסיון מתמיד לצמצום עלויות, מה שבא כמובן על חשבון הלקוחות. יש מצבים שקבלנים בעיקר במרכז אפילו לא מודעים לקיומן של הנחיות מרחביות לתכנון ובניה במרכז לרבות בתל אביב.

כולנו יודעים שעידן השפע משמעו כמות על חשבון האיכות וברוב המוצרים שאנו קונים הדבר נלקח בחשבון, אך כשמדובר על בית אנו רוצים לדעת שהקניה היא לטווח ארוך, ולחיסכון בעלויות על חשבון בטיחות הדייר ואיכות החיים שלו יש השלכות חמורות.

לכן, חשוב להתעקש על בדק בית ולהביא חברה מטעמכם. ליקויי בניה רבים מתגלים רק לאחר זמן או חלילה כשקורה אסון. אל תתפשרו! רכישת בית היא ההשקעה הגדולה בחיים ולבניה רשלנית השלכות הקריטיות על איכות החיים והבטיחות שלכם.

שירות בדק בית

פירוט בדק בית במרכז

החל מ: 1,480 ₪
במיוחד ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים במרכז

בדיקת חשמל בבדק בית במרכז

לאחר אינספור תקלות שמתגלות גם במבנים חדשים, שרק החמורות ביותר, כמו התמוטטות מרפסות או התנפצות זכוכיות הגיעו לתקשורת, בדק בית במרכז במיוחד אך בכל רחבי הארץ הפך לפעולה הכרחית המהווה חלק בלתי נפרד בפרוצדורה של רכישת דירה.​ במרכז ישנם ואנשי מקצוע רבים בתחום אשר מגיעים מקשת רחבה של מקצועות חופשיים, למרות זאת, מעטות החברות אשר מתמחות במקצוע זה ואנו גאים להיות נמנים מבין החברות המובילות והמקצועיות בתחום.

מה בודקים בבדק בית?

בין אם זהו בדק בית במרכז, הידוע בצפיפות ובבנייני הענק שבו ובין אם במקום אחר, בבדק בית נבחנים פרמטרים שונים:

 • בדיקת אופן הבניה:
  ישנם שפע של פרטים קטנים שאנו לא יודעים על חוקי הבניה כמו שיפוע המרפסת, סוג החול שישנו מתחת לריצוף, האם ישנו שימוש בבטון או שישנם חומרים חלופיים שלא אמורים להיות. את כל אלה ניתן לגלות בבדק בית.
 
 • בדיקת רטיבות:
  רטיבות היא אחת הצרות המוכרות ביותר בדירות רבות, דירות חדשות ודירות יד שניה כאחד. בבדק בית יעבור הבודק על כל הקירות, הריצוף והתקרה עם ציוד טכנולוגי מתאים על מנת לגלות רטיבות נסתרת שעדיין לא יצאה לפני השטח ויבהיר האם היא קשורה לצנרת, או האם בעקבות חדירת גשמים ולחות שהצטברה.
 
 • בדיקת חשמל:
  מערכת חשמל יכולה להוות סכנה אמיתית אם לא תוכננה והוקמה תוך שמירה על עבודה וכללים נוקשים. מהנדס חשמל המבצע באופן קבוע בדק בית במרכז יעבור על השקעים, לוחות החשמל ויצביע על כשלים אם ישנם.
 • קרינה וגז ראדון:
  בדיקת קרינה וגז ראדון הפכה לבדיקה נפוצה מאוד. בניגוד לבעיה במערכת האינסטלציה או ליקוי בניה כלשהו שמתגלים בצורה כזאת או אחרת, קרינה היא בלתי נראית ובלתי מורגשת והנזק שהיא גורמת הוא הדרגתי וארוך טווח. לכן חשוב במיוחד שבדק בית במרכז, באזור בו אנטנות סלולריות מוצבות על הגגות גם ללא אישור, יכלול בדיקת קרינה.

התאמה לתקינה והתקנות של המרכז

החוקים והתקנות במדינת ישראל משתנים בין אזורים ולכן על הקבלן ו/או הרוכש להיות מודעים למגבלות וכלל ההוראות. חשוב להקפיד להתאים את בדיקה בדק הבית במרכז לתקינה המתאימה של הרשות המקומית כגון: עיריית תל אביב, עיריית רמת גן ואפילו מועצה מקומית אזור.

בדק בית - לפנות לחברה המתמחה בתחום

כפי שציינו, הבית הוא ההשקעה הגדולה ביותר שלנו. כל ליקוי בניה יכול להיות הרה אסון וכיוון שבניה היא מורכבת מאוד ישנם מקומות רבים בהם ניתן למצוא ליקויי בניה, החל מהחומר ממנו עשויה התקרה, דרך כמות החול תחת המרצפות ועד מערכת האינסטלציה. לכן, קחו אחריות על עצמכם ומשפחתכם: פנו לחברה מקצועית כמו הומטר. אנו מבצעים בדקי בית וביקורת מבנים שנים רבות, מעסיקים מומחים בתחום ומבצעים ביקורת קפדנית ויסודית.

בדק בית וביקורת מבנים בפריסה ארצית