אודות חברת הומטר

חברת הומטר היא חברת בדק בית, איתור ליקויים, ביקורת מבנים ופיקוח הפועלת תחת תאגיד הבידוק המוביל בישראל למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. אנו מספקים ללקוחותינו שירותי בדק בית וביקורת מבנים מקצועיים ללא פשרות.

נעים להכיר הומטר

חברת הומטר הינה חברת בדק בית וביקורת מבנים עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ואשר עובד בצמוד ובשיתוף פעולה למול משרד הבינוי והשיכון, הרשויות והתקנים המחמירים ביותר. החברה פועלת תחת תאגיד E.M.D בישראל.

אודות החברה ניתן לקרוא ברחבי האינטרנט ואף מהמלצות של רשויות ולקוחות שונים. שיטת העבודה שלנו המקנה לנו הבנה מעמיקה בכל שלב בבניית בית, בניין או מפעל. דבר זה מביא לכך שהקבלן או חברות הבניה לא יוכלו לבלבל אותנו או להסתיר מאתנו נתונים קיימים. מידע על חברתנו ועל קבלנים שונים ניתן לצפות ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון.

כן – המחירים שלנו ואופן ביצוע העבודה שקוף לחלוטין, אנחנו בניגוד לאחרים לא מסתירים דבר. שיטת העבודה שלנו לרבות הדוחות מקובלים בעולם אך משום מה בישראל הדבר מהווה חדשנות.

היעד של הומטר למול הצורך שלך

חברת הומטר, הוקמה מתוך הצורך בשטח: מחד, קיימים הקבלנים וחברות הבנייה, שלצערנו מרשים לעצמם לא אחת לזלזל בלקוחות או להעניק את תשומת הלב הראויה לתהליכי בנייה שונים, ומאידך קיימות חברות בדק בית וביקורת המבנים שאינן מעניקות שירות ברור ושקוף מספיק ללקוח. חברת הומטר היא חברת בדק בית מסוג אחר, המשלבת בין מקצועיות בלתי מתפשרת, לבין תודעת שירות מוסרית, שקופה ואמינה.

המטרה שלנו היא לסייע ללקוחותינו לשמור על זכויותיהם, לשמור על בטיחות המבנים וכן, למנוע עוגמת נפש שלצערנו יכולה להיגרם כתוצאה מליקויי בנייה שונים, בין אם מדובר בבנייה פרטית ובין אם מדובר בבנייה תעשייתית.

משרדי חברת הומטר בישראל
ניסיון בעולם הבניה והעפר

ניסיון שעושה את ההבדל

לצוות החברה ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הבנייה והנישות השונות הקיימות בו, ולכן אנו מכירים עמוקות גם טכניקות בנייה שונות, משתנים המשפיעים על איכות הבנייה. כן, חשוב לציין שאנו בקיאים גם בפרטי החוק, בכל הנוגע לליקויי בנייה, ע"מ שנוכל לתת ללקוחותינו את השירות האמין ביותר.

מביאים רוח חדשה לשוק

לצד הניסיון הרב שיש לצוות החברה כאמור, החברה היא חדשה יחסית ואנו רואים בכך יתרון! אנו רואים את הלקוחות הפרטיים והעסקיים כשווי ערך מבחינתנו ומעניקים שירות בגובה העיניים לכל לקוחותינו, ללא קשר לסוג או גודל הפרויקט.

כן! אנחנו חדשים יחסית ורואים את הלקוחות הפרטיים כשווים ללקוחות עסקיים, אין הסתרת מחירים, אין שימוש בטרמינולוגיה מסובכת למול לקוחות פרטיים, בקיצור, לא מחפשים לבלבל את הלקוחות שלנו.

בדק בית עם חדשנות
בדק בית עם מקצועיות ושקיפות

אמינות מקצועיות ושקיפות

אלו הם ערכים המאפיינים אותנו בכל הפרויקטים השונים שאנו לוקחים בהם חלק וכן, הם באים לידי ביטוי בכל שלבי הפעילות שלנו.

העובדים של חברת הומטר אשר מבצעים את העבודה הינם בעלי ניסיון בתחום, מה שהכי חשוב שהם סבלניים, דבר שמאפשר לנו לעבוד מול המגזר הפרטי ולא רק העסקי.

מחירים נוחים ומותאמים והוגנים

בהתאם לערך האמינות שאנו דוגלים בו, איננו מחפשים "לבלבל" את לקוחותינו ולדרוש מהם מחירים שאינם הוגנים. כל לקוח הפונה אלינו יוכל ליהנות ממחירים מותאמי שירות באופן מלא, כמובן תוך שקיפות מלאה והסברים במידת הצורך.

אנחנו מפציר בכם לבדוק אותנו,כשלקוח לא צריך את השירות שלנו או שברצונו רק לקבל עצה, העצה שהוא יקבל תהיה הכי זולה ומקצועית בשבילו, כן גם אם זה אומר שנמליץ לא לא לעשות ביקורת או בדק בית בכלל.

מחיר אחיד וללא הפתעות

פנו אלינו להומטר, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר!

בשוק הישראלי (אך לא רק) הפנייה לחברת בדק בית וביקורת מבנים היא מחייבת בעת מעבר לדירה חדשה מבקבלן או נכס יש שניה, בסוף פרויקט בנייה תעשייתית וכד'. זכרו, עדיף לגלות את הליקויים הקיימים כמה שיותר מוקדם, מאשר לחכות להופעתם וחלילה להסתכן בהחמרה שלהם.

אז אם חיפשתם חברת בדק בית, איתור ליקויים, פיקוח או ביקורת מבנים אמינה ומקצועית, הגעתם למקום הנכון!

צרו קשר או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

דילוג לתוכן