אודותינו

חברת הומטר הינה חברת בדק בית, איתור ליקויים, ביקורת מבנים ופיקוח, המורכבת מצוות מיומן ומקצועי. הידע הרב שלנו בתחום הבנייה, עבודות העפר, התשתיות, הבנייה התעשייתית וניהול פרויקטים מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו שירותי בדק בית וביקורת מבנים מקצועיים ללא פשרות.
השאר פרטים לחזרה

אז מי אנחנו

אנחנו בעלי ניסיון של 10 שנים בתחום, דבר המקנה לנו הבנה מעמיקה בכל שלב בבניית בית, בניין או מפעל. דבר זה מביא לכך שהקבלן או חברות הבניה לא יוכלו לבלבל אותנו או להסתיר מאתנו נתונים קיימים. כן – המחירים שלנו ואופן ביצוע העבודה שקוף לחלוטין, אנחנו בניגוד לאחרים לא מסתירים דבר, דבר שמקובל בעולם אך משום מה בישראל קצת פחות.

היעד שלנו למול הצורך שלך

חברת הומטר, הוקמה מתוך הצורך שזיהינו מצד הלקוחות בשטח: מחד, קיימים הקבלנים וחברות הבנייה, שלצערנו מרשים לעצמם לא אחת לזלזל בלקוחות או להעניק את תשומת הלב הראויה לתהליכי בנייה שונים, ומאידך קיימות חברות בדק בית וביקורת המבנים שאינן מעניקות שירות ברור ושקוף מספיק ללקוח, שנותר מתוסכל מן המצב. בהתאם, חברת הומטר הינה חברת בדק בית מסוג אחר, המשלבת בין מקצועיות בלתי מתפשרת, לבין תודעת שירות מוסרית, שקופה ואמינה, כפי שנסביר מיד.

המטרה שלנו היא לסייע ללקוחותינו לשמור על זכויותיהם, לשמור על בטיחות המבנים וכן, למנוע עוגמת נפש שלצערנו יכולה להיגרם כתוצאה מליקויי בנייה שונים, בין אם מדובר בבנייה פרטית ובין אם מדובר בבנייה תעשייתית.

משרדי חברת הומטר
נסיון של כ-10 שנים בענף

ניסיון שעושה את ההבדל

לצוות החברה ניסיון של 10 שנים בתחום הבנייה והנישות השונות הקיימות בו, ולכן אנו מכירים עמוקות גם טכניקות בנייה שונות, משתנים המשפיעים על איכות הבנייה וכן, חשוב לציין שאנו בקיאים גם בפרטי החוק, בכל הנוגע לליקויי בנייה, ע"מ שנוכל לתת ללקוחותינו את השירות האמין ביותר.

מביאים רוח חדשה לשוק

לצד הניסיון הרב שיש לצוות החברה כאמור, החברה היא חדשה יחסית ואנו רואים בכך יתרון! אנו רואים את הלקוחות הפרטיים והעסקיים כשווי ערך מבחינתנו ומעניקים שירות בגובה העיניים לכל לקוחותינו, ללא קשר לסוג או גודל הפרויקט.

כן! אנחנו חדשים יחסית ורואים את הלקוחות הפרטיים כשווים ללקוחות עסקיים, אין הסתרת מחירים, אין שימוש בטרמינולוגיה מסובכת למול לקוחות פרטיים, בקיצור, לא מחפשים לבלבל את הלקוחות שלנו.

אודות חברת הומטר
אמינות ומקצועיות

אמינות מקצועיות ושקיפות

אלו הם ערכים המאפיינים אותנו בכל הפרויקטים השונים שאנו לוקחים בהם חלק וכן, הם באים לידי ביטוי בכל שלבי הפעילות שלנו.

העובדים שלנו אשר מבצעים את העבודה הינם בעלי ניסיון בתחום, מה שהכי חשוב שהם סבלניים, דבר שמאפשר לנו לעבוד מול המגזר הפרטי ולא רק העסקי.

מחירים נוחים ומותאמים והוגנים

בהתאם לערך האמינות שאנו דוגלים בו, איננו מחפשים "לבלבל" את לקוחותינו ולדרוש מהם מחירים שאינם הוגנים. כל לקוח הפונה אלינו יוכל ליהנות ממחירים מותאמי שירות באופן מלא, כמובן תוך שקיפות מלאה והסברים במידת הצורך.

אנחנו מפציר בכם לבדוק אותנו,כשלקוח לא צריך את השירות שלנו או שברצונו רק לקבל עצה, העצה שהוא יקבל תהיה הכי זולה ומקצועית בשבילו, כן גם אם זה אומר שנמצליץ לא לא לעשות ביקורת או בדק בית בכלל.

מחיר אחיד וללא הפתעות בבדק בית

הצוות שלנו

יקיר

יקיר

תפעול ואמצעים

סיאם

סיאם

הנדסה, אנליטיקה ונתונים

שמואל

שמואל

יעוץ ותיאום

נתנאל

נתנאל

הנהלה ומשאבי אנוש

פנו אלינו, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר!

בשוק הישראלי (אך לא רק) הפנייה לחברת בדק בית וביקורת מבנים הינה מחייבת בעת המעבר לדירה חדשה, בסוף פרויקט בנייה תעשייתית וכד'. זכרו, עדיף לגלות את הליקויים הקיימים כמה שיותר מוקדם, מאשר לחכות להופעתם וחלילה להסתכן בהחמרה שלהם.

אז אם חיפשתם חברת בדק, איתור ליקויים, פיקוח או ביקורת מבנים אמינה ומקצועית, הגעתם למקום הנכון! צרו קשר או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.